Giriş Sayfan
Sık Kullan!
Reklam
Aktif 30 kisi


   
 

İyi Eğlenceler!

Programlar : En yeni programlar

   
Ad-Aware SE Personal

Sürüm:
1.06
Boyut:
2.72 Mb
Kullanım İzni:
Ücretsiz (Freeware)
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows (Tümü)
Üretici Firma:
Lavasoft

- - Ad-aware programını indir - -

Tanıtım:

Ad-Aware Standart Sürümü dalında ödül kazanmış, ücretsiz (kişisel kullanım için), çoklu zararlı içerik (Trojan vb.. zararlı programcıklar) bulma ve silme özellikli, zengin yardım içeriğine ve ürün desteğine sahip bir Ad/Spyware Engelleyicisidir.

Bu program ile sistem hafızanızı, kaydınızı, sabit, çıkartılabilir ve optik sürücülerinizi tüm bu zararlı programlara ve reklamlara karşı taratabilir ve üstün tarama özellikleri ile sorunsuz ve güvenli bir sisteme sahip olabilirsiniz.


İnternet ve Ağ ortamındaki güvenliğinizi Ad-Aware programına bırakın. Yeni gelişmiş özellikleri ile işini en iyi biçimde yapacağına emin olabilirsiniz.

Programın Bu yeni ve tamamen ücretsiz (Sadece Ad-watch çevrimiçi tarama seçeneğini kullanabilmek için kayıt olmanız gerekiyor) kişisel kullanıcı sürümündeki yeni eklenen özelliklere bir gözatacak olursak:

* Yeni Şifreli Ayarları ile 3.Parti yazılımların kaldırma işlemlerine karşı tam koruma (Bazı programlar Ad-Aware programını bilgisayarınıza yüklendiklerinde otomatik olarak kaldırabiliyorlardı)
* Tarama Motoru Geliştirmeleri (DLL dosyaları ve hafıza üzerinde de yeni CSI Motoru ile üstün tarama)
* Genişletilmiş Kayıt Taraması (Çoklu Kullanıcı Kayıtları taraması, Olası trojanlara karşı da tarama, Oldukça hızlandırılmış uygulama)
* Genişletilmiş Sürücü Taraması (NTFS sistemleri taraması, CAB dosyaları taraması, Daha küçük referans dosyaları ve hızlandırılmış uygulama)
* Kullanıcı Ara Birimi Yenilikleri (Özel Temalar Desteği, Daha Çok Özelleştirilebilir Eklenti Desteği, Çevrimiçi TAC veritabanına erişim)
* Çok Sayıda Yeni Küçük Ayar Desteği (Tweak Ayarlarındaki birçok yeni özellik)
* Kayıt Dosyası Yenilikleri (Daha fazla detay ve referans dosyası içeriği gösterilmesi)

Ad-Aware 1.06 sürümü ile gelen yenilikleri ise:


%30 arttırılmış tarama

Gelişmiş CSI taraması

Yenilenmiş arabirim

Tarama esnasında yaşanan takılmaların giderilmesi

TAC güncellemeleri ve hata düzeltmeleri

Genişletilmiş kategori listesi

Birçok eski sürümdeki hata giderilmesi ve hızlandırıcı ek ayarlar


* Ad-Aware programınızın son zararlı programcıklara karşı da tam savunma yapabilmesi için güncel referans dosyası sürümlerini takip etmeyi unutmayın.


** Eğer Ad-Aware SE Personal 1.04 ve 1.05 kullanıyorsanız alttaki bağlantıdan programın güncellenmiş Exe dosyasını innDirebilirsiniz. Böylece tüm programı değil de sadece güncellenmiş uygulama dosyasını çok daha hızlı biçimde innDirebilir ve 1.05 sürümüne terfi edebilirsiniz.

Ad-Aware SE Personal 1.06 (Sadece Uygulama Dosyası Güncellemesi)
 


Online Oyunlar
Bayanlara Özel
Müzik Mp3 Sözler
Kim Kimdir?
Önemli Sayfalar
Güncel Programlar

[ burdasinn.com v2.0 ]