Giriş Sayfan
Sık Kullan!
Reklam
Aktif 18 kisi


 

İyi Eğlenceler!


Motorsikletler Anasayfa
BELDEYAMA XT125R / XT125RX YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN İDEAL...  

XT125 tamamen yeni, 4 zamanlı, çok amaçlı, görünümüyle dikkat çeken, kullanımı çok kolay olan ve özellikle motosiklete yeni başlayanlar için ideal bir model.

Görüntüsünü XT660'dan alan XT125'in sele yüksekliğinin alçak olması (860 mm.) gençler ve hanım motosikletciler için de tercih sebebi olacaktır. Ayrıca kullanıcısına karşı iyi huylu olması motosikletin kullanımını oldukça kolaylaştırmaktadır.

XT125'in motoru dayanıklı, hava soğutmalı 124cc., 4 zamanlı, kullanımını kolaylaştıran yumuşak karakterli ve her türlü kullanıma yetecek gücü vermektedir.

Yeni XT125 hem elektrik marşlı, hem de ayak marşlı olarak üretildi. 5 vitesli bir şanzımana sahip. Egzos emisyonunun düşürülmesi adına hava endiksiyon sistemi ve egzos sisteminde katalizör bulunmaktadır. Şasesi oldukça kompakt ve ağırlığı sadece
111 kg'dır.

Yamaha XT125'lerin; XT125R ve XT125X olmak üzere iki seçeneği bulunmaktadır. XT125R off-road kullanıma da uygun olan enduro tipi bir modeldir. XT125X ise jantları ve lastikleri asfalt kullanıma uygun süpermoto tarzında bir modeldir. Bu modelin ön süspansiyonu ve ön frenleri de asfalt lastikleriyle daha uyumlu hale getirilmiştir.

XT125 modellerinin en avantajlı yönlerinden biride; yumuşak plastikten üretilmiş az miktarda grenaja sahip olması (ön çamurluk ve yan motor kapakları, arka kapaklar) ve esnek bağlantılı küçük sinyalleri sayesinde, özellikle yeni motosiklete başlayanların yaşayabilecekleri "motosikleti düşürme" olaylarında masraflı hasarlarla karşılaşmayacaklarıdır.
 
 
Hacim 1670 cc
Motor tipi V2 silindir
4 zamanlı
OHV
8 supap
Hava soğutmalıBELDEYAMA Motorsiklet Modelleri:
XT125R XT125RX - MT 01


Online Oyunlar
Bayanlara Özel
Müzik Mp3 Sözler
Kim Kimdir?
Önemli Sayfalar
Güncel Programlar

[ burdasinn.com v2.0 ]