Giriş Sayfan
Sık Kullan!
Reklam
Aktif 37 kisi


 

İyi Eğlenceler!


Canlı Yayın Yapan Radyolar - Best Fm - Tıkla Dinle > Canlı Yayını Dinlemek İçin Tıklayın
Müzik Türü: Türkçe Pop
Yayın Alanı:Ulusal
Merkezi: İstanbul
Adresi: Prf. Dr. Tarık Zafer Tunaya sk. Gümüşsuyu işmerkezi No: 14 K.5
BEYOĞLU/TAKSİM
Telefon: 0212 251 76 77 (PBX)
E-mail Web Adresi: radyo@bestfm.com.tr -http://www.bestfm.com.tr
 
   CEYHUN YILMAZ SHOW
Ceyhun Yılmaz’ın hazırlayıp sunduğu talk show tarzındaki programının gidişatını arayan dinleyiciler belirliyor.
Hafta içi hergün 17.00 - 19.00 arasındaki programda Ceyhun Yılmaz;
dinleyicileri ile sohbet ederek kah güldürüyor , kah hüzünlendiriyor , her akşam ayrı bir hayat yaşanıyor.
Ceyhun Yılmaz’ ın “yılın en iyi radyo programı” ve “en iyi radyo programcısı” dalında birçok ödülü bulunmaktadır.

   PINARATING
Pınar ; aktüel haberler , güncel olaylara kadınsal yorumlar , magazin haberleri , anketleri , telefon bağlantıları ve smslerle dinleyiciyle paylaşıp , öğle saatinin en yoğun zamanlarını bol kahkahalı ve keyifli bir hale dönüştürüyor.

   GAZOZ AĞACI
Gazete haberleri içerikli şov programında , günün manşetleri mizahi bir dille işleniyor. Gazete başlıklarının orijinal hali üzerine Cem ARSLAN' ın kendine has üslubu ile yorumlar yaptıktan sonra, konu ile ilgili her seviyeden yetkililer ve vatandaşlarla yapılan telefon bağlantıları da dinamizm sağlıyor. Hava ve yol durumu ile ilgili bağlantılarla da bilgilerin verildiği programda, arayan dinleyicilere hediyeler de veriliyor. Programa SMS' ler ile de ulaşmak mümkün olabiliyor.

   SESLİ GAZETE
1993 yılında kurulduğu günden bu yana haberden ödün vermeyen Best FM'de "SESLİ GAZETE" programı ünlü bir haberciyle devam ediyor. Hafta içi her gün dünyanın ve Türkiye'nin gündemi Best FM'e Mithat Bereket ile geliyor. Uzman ve ünlü konuklarıyla Ankara , Amerika , Irak , Kudüs , Brüksel , Kıbrıs , Rusya bağlantılarıyla kısacası haberin olduğu her yerden muhabirleriyle "Sesli Gazete" gündeminize ses getiriyor.
Sesli Gazete dinleyin , haberiniz olsun......

   ARZU'NUN İNLEYEN NAĞMELERİ
Arzu ÇAĞLAN , kahkahaları, farklı ve cesur üslubu ile özel radyoculuk tarihinin en kuvvetli isimlerinden...
Arzu' nun İnleyen Nağmeleri güncel olayları neşeli, dinamik ve canlı bir üslup ile ele alan klasikleşmiş bir programdır.
İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu mezunu olan Arzu ÇAĞLAN radyo programında ünlü sanatçılarla yaptığı röportajlarını ve RADİKAL' deki köşe yazılarını topladığı "İnleyen Nağmeler" adlı bir kitap da yayınladı.

   ŞAFAK KARAMAN SOUNDU
Türkçe Pop Müzik severlerin yorumlarını yıllardır takip ettiği Şafak Karaman , Best FM'de gün ortasında dinamik bir müzik programı ile dinleyicileriyle buluşuyor. Program birçok bölümden oluşuyor.
Program içerisinde güncel müzik olayları (albüm çalışması - konser - transfer - video klip) sanatçıların kendi anlatımı ile 120 saniye süren bant yayınlanıyor. Ayrıca verilen birkaç şıklı müzikal bilgi dinleyicilere sorulur ve doğru yanıtı veren kişi
Şafak KARAMAN'ın hediyesini kazanır.

   YASSSMİN...
Programın yapımcılığını ve sunuculuğunu yapan Yasemin Şefik; fotoğrafçılık ve aynı zamanda metin yazarlığı da yapıyor. Kimler nasıl eğleniyor , müzik dünyasından hiç duyulmamış haberler programında yer verdiği konulardan bazıları... Yasemin özelikle şarkıların kadın ve erkekler tarafından nasıl bir bakış açısıyla dinlendiğini anlatıyor. Program; günlük yoğunluğun tam ortasında kaçmak isteyenlerin ilk rotası.
"Yasssmin"; aklınızdan geçenlerle yüreğinizden geçenlerin kısa bir sürmenajı gibi. Eğlenceli , hareketli , akıcı ve asla kafa karıştırmayan bir program...

   HABER BÜLTENİ
Türk Medyasına damgasını vurmuş bir radyo haberciliği klasiği...
BEST FM Ana haber Bülteni, genç, dinamik, ilkeli, kaliteli, objektif, tutarlı ve farklı yaklaşımı ile gündemin nabzını tutuyor, Saat başı haberleri ve haberin olduğu her noktadan canlı bağlantı ile gündeme başka bir açıdan bakıyor.
Aynur ALTUNKAŞ yönetimindeki haber merkezi haber yapıyor, haber yaşıyor...

   A-RIZA SHOW
Yapmış olduğu remıxlerle ve Eti'nin reklam cıngıllarıyla basında da sıklıkla yer alan Esendemir eğlencelik programı A-Rıza Show ile gündemdeki konuları ti ye alarak dinleyenleri gülmekten kırıp geçiriyor. Canlı telefon bağlantıları , yarışmalar ve remixlerle
A-Rıza Show çok ses getiriyor.

   BEST EXPRESS
Best FM'de gecelerin vazgeçilmez programı. Gece yalnız olanların en yakın arkadaşı olan program aynı zamanda mutlu çiftlerin de beraber dinlediği aşk ve sevginin sımsıcak hissedildiği çok geniş bir müzik yelpazesinde özlediğiniz şarkıların keyifle dinlendiği bir programıdır.
Programda İlknur' un kendi kaleminden genç bir kadının duygusal hayata dair günlük notlarının yer aldığı kısa bölüm de bulunmaktadır.

   TOP 40
Türkçe Pop Müziği takip edenlerin yakından tanıdığı
Şafak Karaman Best FM'de hafta içi yaptığı "Şafak Karaman Soundu" adlı programın dışında her Cumartesi TOP 40 liste programı ile dinleyenlere müzik dolu bir hafta sonu keyfi sunuyor. Program hafta içi Best FM'de en çok çalan 40 şarkının geri sayımından oluşuyor.

   BEST 20
Best 20 , Best FM'de bir hafta boyunca en çok çalınan şarkıların sıralandığı bir liste programı. BEST 20'nin en önemli özelliği Türkiye radyolarının , yüksek teknolojiye sahip tek programı olması. Haftanın en hit şarkıları , Hüseyin Yılmazer'in , heyecanlı sunumu ile her Pazar BEST FM'de...

   TRİBÜN
"Taraftar adresi biliyor, her hafta TRİBÜN' de buluşuyor" sloganıyla yola çıkılan programda , her hafta futbol ağırlıklı olmak üzere haftanın önemli spor olayları değerlendiriliyor. Spor medyasının seçkin isimleri, spor adamları, yöneticiler ve sporcular Tribünde Ali Ferahbod' un konuğu oluyor ve taraftarla buluşuyor. Ayrıca gündemdeki konuların muhataplarıyla telefon bağlantıları kurularak olaylar birinci ağızdan dinleyicilere aktarılıyor. Programda dinleyicileri taraftar kimliği ile aktif olarak programın içine katmak amaçlanıyor.

Radyo tanıtımı yayinoline.com'dan alınmıştır.

Online Oyunlar
Bayanlara Özel
Müzik Mp3 Sözler
Kim Kimdir?
Önemli Sayfalar
Güncel Programlar

[ burdasinn.com v2.0 ]