Giriş Sayfan
Sık Kullan!
Reklam
Aktif 41 kisi


 

İyi Eğlenceler!


Canlı Yayın Yapan Radyolar - Radyo On FM 100.5 - Tıkla Dinle > Canlı Yayını Dinlemek İçin Tıklayın
Müzik Türü: Türkçe Pop
Yayın Alanı:Ulusal
Merkezi: İstanbul
Adresi: Prf. Dr. Tarık Zafer Tunaya sk. Gümüşsuyu işmerkezi No: 14 K.5
BEYOĞLU/TAKSİM
Telefon: 0212 251 76 77 (PBX)
E-mail Web Adresi: radyo@bestfm.com.tr -http://www.bestfm.com.tr
   YAYIN AKIŞIMIZ

İnsanların çoğunlukla çalıştığı . günlük koşuşturma içinde oldukları süre içinde kesintisiz Türkçe Pop ve Rock ağırlıklı mix müzik yayını yapmaktayız. Müzik ve seste kalite ana prensibimiz.
Sözlü programlarımız ise akşam 18:00den sonra insanların stres atmalarına ,eğlenmelerine ve dinlenmelerine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

   PROGRAMLARIMIZ

   CAFE GÜLAY
hafta içi 18:00-21:00
Radyoda cafe nasıl olur demeyin pekala olur, üstelik herkese yetecek yer var, borcunuzsa sadece gülümseme. Hayatın pozitif yönlerini öne çıkaran, ilginç haberlerle sizi neşelendiren, bazen güldüren, bazen duygularınızı çoşturan kısaca hayatın her rengini taşıyan Cafe Gülay hafta içi her akşam 18:00 de Radyo On'da... Onu dinlerken hastalığınızı, yorgunluğunuzu, sinirinizi, yaşamın bütün olumsuzluklarını unutacak ondan vazgeçemiyeceksiniz. gulay@radyoon.com

   RECO SHOW
hafta içi 21:00-23:00
Merhabalar kuzenler ben Reco! Şimdi burada benim kendimi tanıtmam ve anlatmam gerekiyor. Fakat 30 yaşa gelmenin ve evde kalmanın hayatımdaki olumsuz halini Radyo programına taşıyan kendimce normal olmayan ve hayatın her anını anlık yaşayan dengesiz bir radyo programcısıyım. Hafta içi her akşam 21:00 - 23:00 saatleri arası burdayım. Kuzenlerim muhabbete beklerim.
reco@radyoon.com

   HİT ON
Hergün 09:00, 12:00, 17:00
S aatlerinde haftanın en çok dinlenen ve istenen 10 şarkısının sıralaması Hakan ile radyonuzda
Dinleyicilerin oyları ve bize ulaştırdıkları isteklerin istatistik sonuçları derlenerek hazırlanan en güvenilir liste programı. Şarkılardan alınan bölümler profesyonelce mixlenerek prodüksiyon aşamasından geçiyor ve sizler 10 şarkının geriye sayımını zevkle dinliyorsunuz... hakan@radyoon.com

   Radyo On Haber
Saat başı bir dakikada gündemi yakalayan yorumsuz, tarafsız kısa ve öz. îşte haber politikamız. Hava durumu ve döviz kurları ile bütünleşen haber bültenleri saat 10:00-19:00 arası.
Haber@radyoon.com

Radyo tanıtımı yayinoline.com'dan alınmıştır.

Online Oyunlar
Bayanlara Özel
Müzik Mp3 Sözler
Kim Kimdir?
Önemli Sayfalar
Güncel Programlar

[ burdasinn.com v2.0 ]